Producenci

 

Artykuły

czytaj całość »

Drabiny są uniwersalne, można wykorzystać je do prawie wszystkiego.

czytaj całość »

DIY na Sylwestra. Planujesz zorganizować Sylwestra u siebie? Zebraliśmy kilka świetnych pomysłów na sylwestrowe dekoracje.

czytaj całość »

Boże Narodzenie jest niekompletne bez choinki. Dekoracja drzewka to nie tylko tradycja, to sztuka!

Dziś chcemy pokazać, kilka świetnych pomysłów, jak przystroić choinkę na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, a więc baw się!

czytaj całość »

Świąteczna gorączka - jak jej uniknąć?

Jak co roku, zaczyna się szał świątecznych przygotowań. Lista zakupów, prezentów, gości, potraw, dekoracji, lista spraw do załatwienia, szafek do posprzątania i ubrań do wyprasowania… Rozpoczynamy wyścig z czasem i własnymi możliwościami.

czytaj całość »

Niedługo Halloween!

Przed Wami kilka pomysłów na nieco inną odsłonę dyni :)

czytaj całość »

Wszędzie ten Shabby Chic!

W sierpniu 1989 r., Rachel Ashwell otworzyła drzwi do swojego pierwszego sklepu shabby chic w Santa Monica w Kalifornii. Tak zaczyna się historia stylu dekoracyjnego - shabby chic, czyli elegancja w starym stylu.

czytaj całość »

Dodatki-Dekoracyjne.pl - Oryginalne dekoracje i wyposażenie wnętrz do wszystkich domowych pomieszczeń – pokojów dziennych, sypialni, salonu, a także kuchni i łazienek. W naszym sklepie znajdziecie oryginalne dodatki dekoracyjne uznanych producentów. Rozmaite dekoracje, wazony dekoracyjne, anioły, oryginalne świeczniki, sztuczne kwiaty, tekstylia, biżuterię oraz wiele innych wyjątkowych dekoracji.

Sklep internetowy Shoper.pl